Gizli nesne - fantastik dünya

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Just Girl Games
Gizli nesne - fantastik dünya gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek çocuklarınızın çok severek oynayacakları eğlenceli bir oyuna sahip olarak diledikleri her an cihazından kolaylıkla açarak

Gizli nesne - fantastik dünya gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek çocuklarınızın çok severek oynayacakları eğlenceli bir oyuna sahip olarak diledikleri her an cihazından kolaylıkla açarak bu oyunu oynayabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınızın çok severek oynayacakları ve dikkat kabiliyetini geliştirebilecekleri bir oyunu oynamasını ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise hemen aşağıda bulunan indir butonuna basabilirsiniz. Bu eğlenceli oyun sayesinde çocuklarınızın oyun oynayarak geçirdikleri vaktin kalitesi artacaktır.

Gizli nesne - fantastik dünya oyununda çocuklarınız eğlencesine doyum olmayan fantastik dünyalarda gezintiye çıkacak. Bu gezinti sırasında ekranına gelecek olan birbirinden güzel ara yüzlerde oyunun ondan bulmasını istediği ve ekranın sol tarafında verilecek olan gizli nesneleri bulmaya çalışacaklar. Oyunda inanılmaz eğlenceler ile dolu olan tam 12 seviye bulunuyor. Bu seviyelerin her birinde de bulunmayı bekleyen 25' er adet gizli nesne mevcut. Çocuklarınız dikkat kabiliyetini kullanarak bu gizli nesneleri bulmaya çalışacaklar. Üstelik bu heyecanlı gizli nesne bulma oyunu Android işletim sitemine sahip olan tüm cihazlarınız için tamamen ücretsiz.

Gizli nesne - fantastik dünya indir